Hakkımızda

Hakkımızda

Güvenilir iş ortağınız

TeknoChem Kimya A.Ş. 2011 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup alanında bölgesinin en büyük firmasıdır. Ulusal ve uluslararası bir çok firmanın çözüm ortağı olan TeknoChem, konusunda uzman kadrosu ve geçmiş işletmecilik tecrübesiyle müşterilerine dünya standartlarında profesyonel ve sürdürülebilir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Olmazsa olmaz önceliği teknik destek olan ve 7-24 çözüm ortaklarının yanında olmayı kendisine karakter edinen TeknoChem faaliyet gösterdiği alanlarda en yeni teknolojilerde ilk olmayı hedeflemektedir.

200+

Çalışan

300+

Kurumsal Müşteri

Misyonumuz

Teknochem, çalışanları , müşterileri ve tedarikçileri ile birlikte istikrarlı büyüyerek topluma karşı sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, araştıran, geliştiren ve insan odaklı yatırımları ilke edinen, üstün kalite ve teknolojisiyle mükemmelliği hedefleyen bir firmadır.

Vizyonumuz

Kimya sektöründe örnek kuruluş olmak, müşteri odaklı yönetim sistemini benimsemek, yatırım ve teknoloji alanında kendini sürekli yenilemek, ürün çeşitliliği ve mühendisliği ile uluslararası piyasalarda her zaman lider konumunu hedefleyerek ülkemizi layıkıyla temsil etmek.

Değerlerimiz
Değerlerimiz