Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda

TeknoChem Kimya A.Ş. 2011 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup alanında bölgesinin en büyük firmasıdır. Ulusal ve uluslararası bir çok firmanın çözüm ortağı olan TeknoChem, konusunda uzman kadrosu ve geçmiş işletmecilik tecrübesiyle müşterilerine dünya standartlarında profesyonel ve sürdürülebilir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Olmazsa olmaz önceliği teknik destek olan ve 7-24 çözüm ortaklarının yanında olmayı kendisine karakter edinen TeknoChem faaliyet gösterdiği alanlarda en yeni teknolojilerde ilk olmayı hedeflemektedir.

https://www.teknochem.com.tr

TEKNOCHEM; çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile birlikte istikrarlı büyüyerek topluma karşı sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, araştıran, geliştiren ve insan odaklı yatırımları ilke edinen, üstün kalite ve teknolojisiyle mükemmelliği hedefleyen bir firmadır.

TEKNOCHEM Olarak vizyonumuz;
Kimya sektöründe örnek kuruluş olmak,
Müşteri odaklı yönetim sistemini benimsemek,
Yatırım ve teknoloji alanında kendisini sürekli yenilemek,
Ürün çeşitliliği ve mühendisliği ile uluslararası piyasalarda her zaman lider konumu hedefleyerek ülkemizi layıkıyla temsil etmek.

Müşteri - Çözüm odaklı olmak
Sorumluluk sahibi ve saygın olmak
Sonuç odaklı olmak
Dinamik olmak
Güvenilir olmak
Çevre - Sağlık ve emniyet konularında "Örnek" olmak
Yenilikçi olmak

Sürdürülebilirlik Yaklaşımı

 1. Teknoloji, bilgi paylaşımı, yerinde servis ve teknik eğitimler sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin olağanüstü iş sonuçları elde etmelerine yardımcı olurken, çevresel ve sosyal etkileri de en aza indiriyoruz.
 2. Uzmanlığımız sayesinde işletmeler en düşük toplam maliyetle en verimli sonuçları elde ederler. Şu anda ve gelecekte su tüketimimizi, karbon emisyonlarımızı ve atık akışımızı azaltmaya çalışıyoruz.
 3. Her işletmede su ve enerji tasarrufu sağlayarak atıkları azaltmaya yardımcı olacak yeni çözümler bulmaya odaklanıyoruz.
 4. Zamanında teslimat ve sıkı stok kontroller ile müşterilerimizin stok maliyetlerini minimuma indiriyoruz.
 5. Sürekli AR-GE çalışmaları ile müşterilerimizin problemlerine spesifik çözümler üretiyoruz.
 6. Teknik çalışanlarımızı sürekli iletişimde kılarak müşterilerimize kesintisiz teknik destek sağlıyor ve ihtiyaçlarına anında destek veriyoruz.
 1. Kullandığımız ürünlerin Kalite Belgeleri : ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TS 16949, Kosher, Halal, ve daha fazlası.
 2. Ürünlerimiz REACH hedeflerinin tümünü eksiksiz şekilde desteklemektedir. Bu nedenle kimyasalların sorumlu bir biçimde elleçlenmesini, ürünlerimizin güvenli üretimini, tedarik zincirinde güvenli bir şekilde sevk edilmesini ve müşterilerimiz tarafından emniyetle kullanılmasını teşvik etmekteyiz.
 1. Çalışanlara ilham veren ve bağlılık sağlayan çalışma ortamı sunarak daha yüksek motivasyonda çalışmalarını sağlıyoruz.
 2. Sürekli eğitimlerle çalışanların bilincini en yüksek seviyede tutarak müşteri memnuniyet bilincini canlı tutuyoruz.
 3. Takımımızın başarısı çalışanlarımızın mutluluğundan geçer; eğitim faaliyetleriyle ile personelimizin becerilerini ve kalite, çevre, iş sağlığı güvenliği bilincini arttırmak, sürekli gelişmeye yönelik çalışmak felsefemizdir.
 1. Çevre dostu ürünler, sürekli eğitimler ve su kullanımının önemiyle ilgili farkındalık çalışmalarıyla müşterilerimize üretime yardımcı katma değerler sağlıyoruz.
 2. Atık su mühendislik grubumuz Atech Arıtım ve LAboratuvar A.Ş. ile tesislerde kullanılan atık suyu uygun limitlere getirip soğutma kulelerinde make-up suyu, bahçe sulama suyu ve proses suyu olarak kullanıp atık deşarjını minimize ediyoruz.
 3. Mümkün olan her durumda doğal kaynakların korunmasını sağlayacak çevre dostu konseptleri uygulamaya kararlıyız